Футболки з паєтками

У житті кожної жінки нерідко трапляються ситуації, в яких неодмінно хочеться бути оригінальною і запам'ятовується, але не занадто химерною. Якщо ви створюєте незвичайний повсякденний лук, рекомендуємо купити футболку з паєтками. Цей декоративний елемент увійшов в моду недавно, і тому буде актуальним ще кілька сезонів точно.

Футболка з паєтками жіноча виглядає незвично і привабливо. Паєтки красиво відбивають сонячні промені, переливаються в світлі штучного освітлення, додаючи образу яскравість і екстравагантність. Тому купити жіночу футболку з паєтками для побачення, вечірки, святкової події - це завжди відмінна ідея.

Різновиди моделей футболок з паєтками

Мерехтливі паєтки - це основний декоративний елемент, і найчастіше він представляє собою який-небудь орнамент, смислове напис або візерунок. Виглядають вони по-молодіжному стильно, але також підійдуть і дорослим жінкам, якщо будуть правильно поєднуватися з іншими предметами образу.

Футболку з паєтками жіночу купити в Україні можна також типу «перевертні», це двосторонній орнамент, який змінюється, якщо провести по ньому рукою в одному з вертикальних напрямків.

Правила поєднання футболок з паєтками

Якщо ви налаштовані купити стильну жіночу футболку з паєтками, рекомендуємо визначитися з відповідними до них предметами жіночого гардеробу, а при необхідності - замовити їх. Такі футболки прекрасно «впишуться» в повсякденні образи, створені з базових елементів жіночого гардеробу. Наприклад, вони можуть поєднуватися з джемперами, курткою-косухой, джинсовим піджаком, вузькими брюками скинни, джинсами МОМ та класичними.

Підтримуємо ефектний дизайн футболки з паєтками Паєтки - не те що тендітний декоративний елемент, але чутливий до різних деструктивних чинників. У більшості випадків вони пошкоджуються під час прання, тому доглядати за такою футболкою варто ретельно. Прати її можна в машинці автомат, але вивернутою на виворіт і бажано - в мішку для прання бюстгальтерів або інших речей. При цьому потрібно вибрати делікатний режим і виставити температуру води не більше 30С. Як бачите, зберегти естетику вироби зовсім не складно, тому можна сміливо купити жіночі футболки з паєтками. Замовте футболки з паєтками в інтернет магазині Noon March - їх блиск допоможе вам створити яскравий і незабутній образ.

Так само рекомендуємо ознайомитися з асортиментом товарів, представленим у розділі Футболки з фотопринтом жіночі

Якісні Футболки та майки жіночі за доступною ціною в інтернет-магазині Noon March

Футболки з паєтками


У цій категорії немає товарів.

Заповніть форму

Зв'язатися!