Палантини і шалі

Для створення образу часто використовується аксесуар з тканини, яким наділяється певна роль: акценту або гармонійного доповнення. До таких атрибутів відноситься палантин - актуальний в будь-який сезон. Він освіжає або оновлює наряд, робить його більш яскравим і помітним. Гарний палантин купити пропонує інтернет-магазин Noon March, асортимент якого постійно поповнюється новинками.

З яких тканин виконані стильні аксесуари

Оскільки тканинні аксесуари носять в будь-який час року, для їх виготовлення підбирають різні види матеріалу. Завдяки їх різноманітності купити палантин жіночий можна як з тонкої, так і щільної тканини:

  • бавовняної - батисту, попліну, сатину;
  • вовняний - тонкої, легкої або змішаної;
  • кашемірової - пряжі, основою якої служить пух;
  • шовкової - шифону, атласу, тафти, крепдешину;
  • комбінованої - бавовни і синтетичних волокон.

Асортимент виробів в інтернет-магазину настільки різноманітний, що дозволяє легко вибрати і купити палантин в Україні з будь-якої тканини для створення осінньо-зимового або весінньо-літнього образу.

Які види моделей складають колекцію

Стильні аксесуари вражають різноманітністю дизайну. Між собою палантини жіночі відрізняються не тільки матеріалом виготовлення, але і формою, і вкрапленням декоративних елементів:

  • квадратні з облямівкою;
  • прямокутні з довжиною бахромою;
  • широкі з дрібним ворсом по краю.

Стильні атрибути примітні різноманіттям кольорової палітри. З пропонованої колекції можна вибрати і купити палантин недорого з тканини в клітку, з написами, орнаментом, малюнками на різну тематику. Ефектно виглядають і однотонні, і принтовані аксесуари з візерунками або рослинними сюжетами.

Вироби європейських і українських брендів відрізняються високою якістю, при цьому палантини недорого коштують і доступні покупцям. Після покупки на сайті стильний аксесуар в короткий термін доставляється замовнику в будь-яку точку країни.

Так само рекомендуємо ознайомитися з асортиментом товарів, представленим у розділі Хустки жіночі

Якісні хустки і шарфи за доступною ціною в інтернет-магазині Noon March

Палантини і шалі

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Заповніть форму

Зв'язатися!